PARTY KURIER

PIZZA I PRZEKĄSKI
MENUPROMOCJE

O NAS

Party Kurier Pizza i Przekąski jest firmą rodzinną, zlokalizowaną w Mikuszowicach Krakowskich w Bielsku-Białej. W dobie dużego zabiegania i ogólnego braku czasu, jednakże w czasach, gdzie spotkania rodzinne i wszystkie inne formy spotkań stały się bardzo modne, naszą ofertę kierujemy do tego grona osób, które w swoim domu, biurze czy innym miejscu pragną ugościć swoich Gości, jednakże nie mają czasu aby pomyśleć o menu, zrobić zakupy, a potem to wszystko przygotować i podać. To zajmuje wiele czasu.

Korzystając z wzorców zachodnich, takiego kraju jak np. Szwajcaria – wychodzimy z naszą ofertą zamówienia pizzy jako ciepłego posiłku (PIZZA to inaczej gorąca kanapka i nie ukrywajmy PIZZA smakuje wszystkim) oraz zamówienia do tego, pakietu zimnych przekąsek, które wystarczy wyłożyć na stół i Goście całą imprezę będą mogli się swobodnie częstować (przekąski można wybrać pod swój gust i preferencje).

Nasze doświadczenie gastronomiczne, które to jest zarazem naszą pasją – w naszej kuchni przeradza się w pyszne, tradycyjne posiłki, które mogą znaleźć się na Twoim stole. Co ważne, nasza bardzo wysoka świadomość gastronomiczna i czystość, wpływa na końcowy efekt, jakość i smak czyli na TWOJE zadowolenie.

Wszystkich GŁODNYCH serdecznie zapraszamy do dokonywania zamówień na pojedyncze PIZZE, SAŁATKI, PIEROGI, HOT-DOGI, HAMBURGERY, MINI PIZZE jak również do zamawiania oferty kompleksowej czyli PIZZY oraz PRZEKĄSEK razem, na ważne dla Ciebie uroczystości rodzinne czy firmowe, dla Twojej wygody i zaoszczędzenia cennego czasu. Każde Twoje zamówienie przywieziemy czystym autem, profesjonalnie zapakowane w specjalne opakowania plastikowe, styropianowe, kartonowe lub szklane.

ZAPRASZAMY!!!

WSZYSTKIE ZAMÓWIENIA PRZYJMUJEMY TELEFONICZNIE

  33 823 05 03       507 705 206

GODZINY OTWARCIA

 

PONIEDZIAŁEK – WTOREK

nieczynne

ŚRODA - CZWARTEK

nieczynne

PIĄTEK

13:00-22:00

SOBOTA

13:00-22:00

NIEDZIELA

nieczynne

Kontakt

 

PARTY KURIER

kontakt@partykurier.pl

www.partykurier.pl

TELEFON

stacjonarny 33-823-05-03

komórkowy 507-705-206